ZAHRAZOVACÍ SLOUPKY

Zahrazovací sloupky BENITO se používají v městské architektuře jako ochranné sloupky oddělující pěší části komunikací od silnic. V naší nabídce naleznete také sklopné sloupky, které umožňují dočasně umožnit průjezd motorových vozidel.

Zahrazovací sloupek je často používán jako prvek městského mobiliáře, zejména v oblasti dopravy a bezpečnosti. Tyto sloupky jsou obvykle umístěny na silnicích a chodnících a slouží k zamezení neoprávněného vjezdu do určitých oblastí, jako jsou například cyklostezky nebo pěší zóny.

Zahrazovací sloupky mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako jsou kov, beton nebo plast. Tyto sloupky mohou být také různých tvarů a velikostí, aby odpovídaly různým účelům a potřebám města.

V městském plánování mohou být zahrazovací sloupky použity jako součást bezpečnostních opatření, jako jsou například ochranné bariéry pro chodce nebo cyklisty, nebo jako dopravní značky, aby se řidiči lépe zorientovali na silnicích. Tyto sloupky také mohou sloužit jako dekorativní prvky, které přispívají k estetice města.

V každém případě je důležité, aby byly zahrazovací sloupky správně umístěny a správně navrženy, aby splňovaly svůj účel a zajišťovaly bezpečnost a pohodlí obyvatel města.Nabízíme širokou škálu zahrazovacích a parkovacích sloupků. Klasické kovové sloupky k zabetonování i přišroubování. Sklopné parkovací sloupky.
Ale také stále populárnější tzv. flexibilní zahrazovací sloupky vyrobené z kompozitu anebo plastu. Velká výhoda tohoto řešení je ta, že například po nárazu autem do sloupku se nepoškodí auto a sloupek se nepoškozený vrátí do původní polohy.

 

Kompletní KATALOG zahrazovacích sloupků v PDF 

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem
Zahrazovací sloupek Benito Hospltalet
1 490 Kč

Kovové zahrazovací sloupky k zabetonování Hospitalet jsou klasikou v naší nabídce městského mobiliáře. Jeho design je jednoduchý a funkční a vyniká díky kroužku z nerezové...

H214
Ohebný zahrazovací sloupek Benito Flexible
1 450 Kč

Ohebný zahrazovací sloupek vyrobený z vysoce nárazuvzdorného kompozitu, 100% recyklovatelný, s nerezovým kroužkem v horní části. Saténový povrch, kovářská černá barva. Výhoda...

H214F
zahrazovací sloupek DALIA
1 450 Kč

Zahrazovací sloupek Dalia s exkluzivním designem vyniká jednoduchým válcovým tvarem, který zaručuje jeho mnohostranné funkce. Horní nerezový prstenec mu dodává ještě výraznější...

H314
1400 Hflex
od 1 890 Kč

Zahrazovací sloupek z pružného polyuretanu v černé barvě (volitelně v červené, zelené, žluté nebo modré), odolný proti UV záření, s reflexním páskem.Bez poškození vydrží ohyb...

HFLEX
1400 HflexP
od 2 190 Kč

Zahrazovací sloupek z pružného polyuretanu s krycím límcem základny v černé barvě (volitelně v červené, zelené, žluté nebo modré), odolný proti UV záření, s reflexním páskem.Bez...

HFLEXP
nerezový sloup
11 900 Kč

Sloupek vyrobený z nerezové oceli AISI 304 satin Ø220 mm. Doporučené ukotvení: zapuštěný podstavec a závitové tyče do betonu.

HE220
sloupek kube 1
3 790 Kč

Ve veřejném prostoru jsou sloupky často využívány jako bezpečnostní prvky, zejména v městských oblastech, kde je potřeba regulovat dopravu, chránit chodce nebo zamezit...

H372
sloupek kube tapia 1
5 320 Kč

Ve veřejném prostoru jsou sloupky často využívány jako bezpečnostní prvky, zejména v městských oblastech, kde je potřeba regulovat dopravu, chránit chodce nebo zamezit...

H373
zahrazovací sloupek vytahovací na zámek
6 690 Kč

Kovové zahrazovací sloupky k zabetonování Hospa jsou klasikou v naší nabídce městského mobiliáře. Jeho design je jednoduchý a funkční a vyniká díky kroužku z nerezové oceli,...

H214M
oddělovač jízdních pruhů
800 Kč

Oddělovač cyklistických pruhů ze 100% recyklované PVC štěpky, získané z izolace již použitých elektrických kabelů (POST CONSUMPTION). Povrchová úprava reflexní barvou na bázi...

VBA21
zelený ohebný sloupek
980 Kč

Ohebný směrový zelený sloupek z pružného polyuretanu se třemi reflexními proužky. Vysoká odolnost proti nárazu. Doporučené ukotvení: přišroubování k zemi.

H476V
zahrazovací sloupek s montážní patkou
1 980 Kč

Kovové zahrazovací sloupky k zabetonování Hospitalet jsou klasikou v naší nabídce městského mobiliáře. Jeho design je jednoduchý a funkční a vyniká díky kroužku z nerezové...

H214P
Nahoru
Další produkty

Kde se nejčastěji používají zahrazovací sloupky? Zahrazovací sloupky jsou často používány k zabezpečení různých míst včetně rizikových zón, kde hrozí nebezpečí nehod nebo útoků. Některá z těchto míst mohou zahrnovat:

 

  1. Vstupy do budov a oblasti s vysokými nároky na bezpečnost: Zahrazovací sloupky jsou často umístěny u vstupů do vládních budov, velvyslanectví, letišť, nákupních center, stadiónů a jiných oblastí, které mají vysokou úroveň bezpečnosti a jsou náchylné k útokům.

  2. Pěší zóny: Zahrazovací sloupky jsou také často používány k ochraně pěších zón a dalších oblastí, které jsou určeny pouze pro chodce. Tyto sloupky pomáhají minimalizovat riziko nehod a nárazů vozidel do chodců.

  3. Železniční a autobusové stanice: Zahrazovací sloupky jsou užitečné také na železničních a autobusových stanicích k ochraně cestujících a minimalizaci rizika nehod a útoků.

  4. Sportovní areály: Zahrazovací sloupky mohou být použity na sportovních zařízeních, jako jsou fotbalová hřiště, kde pomáhají ochránit diváky a hráče před nebezpečím pohybujících se vozidel.

  5. Dopravní uzly: Zahrazovací sloupky mohou být umístěny na různých místech na silnicích a dalších dopravních uzlech, jako jsou kruhové křižovatky nebo přemostění, kde pomáhají minimalizovat riziko nehod a nárazů vozidel do chodců nebo jiných vozidel.

Vhodné umístění zahrazovacích sloupků by mělo být předmětem pečlivého plánování a mělo by být provedeno s ohledem na bezpečnost a pohodlí lidí, kteří se v dané oblasti pohybují.