Realizace / reference

Nové lavičky a odpadkové koše v kulturním centru PORT 1560

Nové lavičky a odpadkové koše v kulturním centru PORT 1560

Nová instalace parkových laviček a odpadkových košů v Českém Krumlově

Máme pro vás tip na prázdninový výlet ! Zastavte se podívat do nového kulturního a společenského centra PORT1560 v Českém Krumlově. Jedná se o krásné prostory vybudované v areálu schwarzenberského pivovaru. Můžete se například podívat, jak se vaří tamní pivo, a při degustaci posedět na našich lavičkách BENITO Minsk.

 

PORT1560 je krásně zrekonstruovaný historický objekt skládající se z několika budov a rozlehlé zahrady sloužící pro konání společenských akcí. 
Pro zvýšený komfort návštěvníků se investor rozhodl budovat odpočinkové zóny instalací laviček a odpadkových košů. Společně jsme zvolili lavičky BENITO Minsk a cortenové odpadkové koše BENITO Olea, které svým designem hezky doplňují "historicko-industriální" kontext daného objektu.

 

Lavičky BENITO Minsk si můžete prohlédnout zde 
Odpadkové koše BENITO Olea si můžete prohlédnout zde

Instalace betonového městského mobiliáře v Tarragoně

Instalace betonového městského mobiliáře v Tarragoně

Společnost BENITO představuje novou instalaci betonového městského mobiliáře. Díky betonovým lavičkám Kube Kurve, odpadkovým košům Dara, žardiniérám a lavicím Lisa se prostor proměnil v moderní a funkční místo pro komunitu.

Nedávná instalace před obchodním domem Mercadona ve městě Reus v Tarragoně představuje krok vpřed v oblasti udržitelného urbanismu zaměřeného na lidi.

Tato kompletní rekonstrukce navržená s minimalistickými prvky vytváří příjemný prostor pro komunitu. Díky betonovým sedákům BENITO Kube Kurve, betonovým lavicím Lisa, květináčům Lisa a odpadkovým košům Dara vznikly odpočinkové zóny a zelené plochy. Tento přístup nejen vylepšuje městský prostor, ale také podporuje sociální interakci a pohodu komunity.

Tato iniciativa odráží závazek městských částí k inkluzivnější a ekologičtější budoucnosti v souladu s hodnotami udržitelnosti a péče o komunitu.