Zahrazovací parkovací sloupek Benito Dalia

Značka: Benito

Zahrazovací sloupek Dalia s exkluzivním designem vyniká jednoduchým válcovým tvarem, který zaručuje jeho mnohostranné funkce.

Horní nerezový prstenec mu dodává ještě výraznější vzhled.
Je ideální pro umístění na volná prostranství i do úzkých ulic historických center, aby řídil, omezoval nebo zabraňoval dopravě a zaručoval bezpečnost chodců.
Sloupek je vyrobený ze železa ošetřeného ochranným procesem Ferrus, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Tato úprava se skládá ze tří vrstev nanesených po otryskání všech nečistot: zinkování, epoxidového základního nátěru a černého polyesterového práškového nátěru z tepaného železa. Kroužek z nerezové oceli.

Doporučené kotvení: zapuštěný základ a závitové tyče s betonem.

Dostupnost Skladem
Kód: H314
1 370 Kč 1 657,70 Kč včetně DPH
Zahrazovací parkovací sloupek Benito Dalia
Značka: Benito

ROZMĚRY

 

Ref. ØA B H H1
H314 90 - 1010 -DETAIL
 
 
 
 
 

 
KOTVENÍ

zapuštěný základ a závitové tyče s betonem


 
 
 Společnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků