Ohebný zelený zahrazovací sloupek s reflexními pruhy BENITO BLANDA

Značka: Benito

Ohebný směrový zelený sloupek z pružného polyuretanu se třemi reflexními proužky.

Vysoká odolnost proti nárazu.

Doporučené ukotvení: přišroubování k zemi.

Dostupnost Skladem
Kód: H476V
980 Kč 1 185,80 Kč včetně DPH
Ohebný zelený zahrazovací sloupek s reflexními pruhy BENITO BLANDA
Značka: Benito
 

  

ROZMĚRY

 

Ref. ØA H ØB
H476AZ 80 760 200

 

 

 

(uvedené rozměry jsou v mm)

 

KOTVENÍ
 
Doporučené ukotvení: kotva do betonu

  
VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ
Sloupky Blanda jsou ideálním řešením pro veřejné prostory. Využití sloupků jako bezpečnostních prvků má za cíl zvýšit bezpečnost veřejného prostoru a minimalizovat rizika pro obyvatele a návštěvníky města. 
  1. Zpomalovače rychlosti: Sloupky mohou být součástí zpomalovačů rychlosti (např. retardérů) nebo jiných opatření na regulaci rychlosti vozidel, což zvyšuje bezpečnost pro chodce a cyklisty.

  2. Omezovače průjezdu: Sloupky mohou sloužit jako bariéry na určitých místech, kde není povolen průjezd vozidel. To může být například v pěších zónách nebo v chráněných oblastech.

  3. Ochrana chodců: Sloupky mohou být umístěny na chodnících nebo přechodech pro chodce, aby je ochránily před nebezpečným parkováním nebo náhodným průjezdem vozidel.

  4. Oddělení dopravních proudů: Sloupky mohou oddělovat různé druhy dopravy, jako jsou vozidla, cyklisté a chodci. To zvyšuje bezpečnost a snižuje riziko kolizí.

  5. Ochrana památek a prostředí: Sloupky mohou sloužit k ochraně historických památek, zelených ploch, náměstí a dalších citlivých oblastí před nesprávným použitím.

  6. Omezení přístupu: Sloupky mohou sloužit k omezení přístupu do určitých oblastí, například výstavišť, koncertních ploch nebo akcí, které vyžadují kontrolu přístupu.

  7. Značení nebezpečných míst: Sloupky mohou upozornit na nebezpečná místa, jako jsou výmoly, propady nebo jiná rizika, aby byli lidé na tato rizika upozorněni.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRAZOVACÍ SLOUPKY
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků