SKATEPARKY

skate1

 

společnosti BENITO je inovativním výrobcem ve světě městského mobiliáře a skateparků. Koncept modulárních skateparků s povrchem z odolného sklolaminátu, který vzešel ze zkušeností, testování a požadavků zákazníků, vydrží dlouhá léta a vyžaduje minimální údržbu.

 

Vývoj těchto skateparků vznikl z pochopení potřeb komunitních prostorů, jako jsou obce, městská centra a školní dvory, které chtějí poskytnout svým obyvatelům a studentům kvalitní rekreační vyžití. Naši zákazníci vyžadují zařízení, která jsou nejen odolná vůči opotřebení a počasí, ale také snadno přizpůsobitelná a esteticky přitažlivá.

Díky vývoji inovativního sklolaminátového povrchu jsme dosáhli vynikající trakce a odolnosti, což snižuje riziko úrazů a zajišťuje dlouhou životnost skateparku. Naše modulární designy umožňují různé konfigurace a kombinace prvků, které mohou být přizpůsobeny prostorům s různými rozměry a terény.

Tyto skateparky jsou ideální pro obce a města, které hledají trvanlivá a nízkoúdržbová zařízení pro své občany. Jsou také vhodné pro školní dvory, kde je bezpečnost a kvalita zábavy pro studenty prioritou. BENITO je hrdý na svůj příspěvek k vytváření prostorů, které podporují aktivní a zdravý životní styl ve společenstvích po celém světě.

 

KOMPLETNÍ NABÍDKA VŠECH SKATEBOARDOVÝCH PŘEKÁŽEK A SESTAV

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
modulární skatepark BENITO 228 m2
665 865 Kč

Modulární skatepark s odolným povrchem ze sklolaminátu je inovativním řešením pro skateboarding a další freestylové sporty jako jsou koloběžky, bmx apodobně. Tento skatepark je...

W2362
skateboardové hřiště 270
498 422 Kč

Modulární skatepark střední velikosti vhodný pro plochu okolo 270 m2 s odolným povrchem ze sklolaminátu je inovativním řešením pro skateboarding a další freestylové sporty jako...

W2360
skatepark BENITO 312m2
1 099 950 Kč

Modulární skatepark střední velikosti vhodný pro plochu okolo 300 m2 s odolným povrchem ze sklolaminátu je inovativním řešením pro skateboarding a další freestylové sporty jako...

W2365

Virtuální prohlídka multifunkčním sportovním hřištěm v podání BENITO!

 

Modulární skateparky BENITO nejsou jenom zábavnými místy pro děti a mládež, ale také slouží jako klíčový nástroj pro zvyšování sportovní aktivity a podporu skateboardingu a jízdy na koloběžkách ve společenstvích po celém světě. V dnešní době je velká poptávka od rodičů po bezpečných a kvalitních prostorech, které budou motivovat jejich děti k aktivnímu životnímu stylu, a modulární skateparky BENITO přesně toto poskytují.

Skateboarding a jízda na koloběžce jsou stále populárnější sporty mezi mladými lidmi, a naše skateparky nabízejí bezpečné a podnětné prostředí pro jejich rozvoj. Díky inovativnímu designu a odolnému sklolaminátovému povrchu BENITO skateparky poskytují prostředí, ve kterém se mladí jezdci mohou bezpečně učit a zdokonalovat své dovednosti. Tento bezpečný prostor rovněž umožňuje rodičům mít klid, když jejich děti tráví čas venku a rozvíjejí své sportovní schopnosti.

S rychle rostoucí popularitou skateboardingu a jízdy na koloběžce je poptávka po kvalitních skateparcích v obcích stále větší. BENITO skateparky nejenže splňují tuto poptávku, ale také ji podporují tím, že nabízejí atraktivní a přístupné místo pro mladé jezdce, kde mohou trávit svůj volný čas aktivním způsobem. Tím přispívají k celkovému zdraví a pohodě mladých lidí a posilují komunitní ducha v obcích.

 

Skateparky jsou modulární. Tzn., dají se kdykoliv v případě potřeby přesunout nebo přestěhovat na jiné místo. Překážky jsou sestaveny z připravených komponent!

 

Minirampa BENITO