Instalace zahrazovacích sloupků BENITO Hospitalet pro zvýšení bezpečnosti chodců

Dokončili jsme projekt instalace zahrazovacích sloupků BENITO Hospitalet v obci Tečovice.


Hlavním záměrem tohoto projektu bylo zlepšit bezpečnost chodců ve značně nepřehledné zatáčce. Po dokončení instalace došlo k pozoruhodným změnám ve způsobu, jakým řidiči tuto zatáčku projíždějí, což má významný dopad na bezpečnostní aspekty.

Důsledkem instalace zahrazovacích sloupků BENITO jsme zaznamenali výrazný nárůst opatrnosti ze strany řidičů, kteří nyní projevují větší obezřetnost při průjezdu zmiňovanou zatáčkou. Tyto zahrazovací sloupky vytvořily optickou bariéru, což vede k účinnému zpomalení vozidel a zvyšuje bezpečnost chodců, kteří mohou nyní procházet tento úsek s větší jistotou.
Výsledkem této instalace je rovněž fakt, že řidiči nyní udržují větší odstup od krajnice během průjezdu zatáčkou. Toto chování přispívá k dalšímu zvyšování bezpečnosti a minimalizaci potenciálních rizikových situací.

Projekt instalace zahrazovacích sloupků BENITO v obci Tečovice ukazuje, jak lze prostřednictvím inovativních a technicky efektivních opatření zlepšit bezpečnost na veřejných komunikacích a poskytnout obyvatelům výrazně vyšší stupeň bezpečnosti při pohybu v nepřehledných a rizikových úsecích. 🚗🚶‍♂️

 

instalace zahrazovacích sloupků Benito Hospitalet - obec Tečovice