Litinová lavička Benito Quatro 200 cm

Značka: Benito

Lavička vyrobená z ocelových nohou ošetřených Ferrusem, což je proces ochrany železa, který zaručuje optimální odolnost proti korozi.

Ošetření Ferrus se skládá ze tří vrstev, které se nanášejí po očištění všech nečistot tryskáním a skládají se z elektrolytické lázně, následované vrstvou epoxidového základního nátěru a konečným nátěrem polyesterovou práškovou barvou s červeným oxidem oxironu.

Pět prken o rozměrech 140 x 70 mm z tropického dřeva ošetřených třívrstvým nátěrem Lignus, který obsahuje fungicidní, insekticidní a vodoodpudivý ochranný prostředek. Povrchová úprava v přírodní barvě.
Šrouby z nerezové oceli.

Doporučené kotvení: Pomocí rozpěrných šroubů M10 podle povrchu a projektu.

Dostupnost Skladem
Kód: UM377X
13 850 Kč 16 758,50 Kč včetně DPH
Litinová lavička Benito Quatro 200 cm
Značka: Benito

 

 

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
UM304 2000 665 795 450KOTVENÍ

Doporučené kotvení: Pomocí rozpěrných šroubů M10 podle povrchu a projektu.

 
 
 

 

 

 Společnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků