Benito židle Neo Barcino

Značka: Benito

Umístění a využití židlí ve veřejném prostoru hraje klíčovou roli při vytváření pohodlné, funkční a přívětivé atmosféry pro veřejnost.

Jednoduchá a elegantní židle Neobarcino je jedním z nejoblíbenějších produktů řady pouličního nábytku BENITO URBAN. Židle Neobarcino může být dodána ve dřevě FSC nebo v technickém dřevě. Židli Neobarcino lze personalizovat trvalým označením. 

ORIGINÁL SE DODÁVÁ SE TŘEMI VRSTVAMI NÁTĚRU A SPECIÁLNÍ OCHRANNOU ÚPRAVOU PROTI KOROZI.

Židle s nohami je z tvárné litiny ošetřenými ochranným procesem Ferrus, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Ošetření Ferrus se skládá ze tří vrstev nanesených po otryskání všech nečistot: elektrolytické lázně, epoxidového nátěru a nátěru martele šedou polyesterovou barvou.
Šest desek z tropického dřeva je ošetřených přípravkem Lignus, fungicidem, insekticidem a voděodolným prostředkem. Šrouby jsou z nerezové oceli. 

 

    

Dostupnost Skladem
Kód: UM304NS
9 390 Kč 11 361,90 Kč včetně DPH
Benito židle Neo Barcino
Značka: Benito

Produktový list

Technická specifikace


 

ROZMĚRY

 

 

Ref. A B H H1
UM304NS 700 710 835 460

   

 
 
 
(uvedené rozměry jsou v mm)
 


KOTVENÍ

Doporučené kotvení: pomocí rozpěrných šroubů M10 v závislosti na povrchu a projektu.


 

VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ

Židle Benito Neo Barcino jsou součástí městského mobiliáře a jsou vyrobeny z kvalitní litiny a tropického dřeva, což zajišťuje nejen odolnost proti povětrnostním podmínkám, ale také vysokou estetickou hodnotu. Díky svému modernímu designu se tyto židle skvěle hodí do jakéhokoliv prostředí. 

Při umisťování židlí ve veřejném prostoru je důležité zohlednit ergonomii, bezpečnost, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dostupnost pro všechny skupiny obyvatel. Kvalitně umístěné židle mohou vytvořit příjemné a inkluzivní prostředí, které podporuje interakci a pohodu obyvatel.

Volba mezi židlemi a lavicemi ve veřejném prostoru, zejména ve městě, závisí na několika faktorech, včetně účelu, pohodlí, estetiky a celkového designu veřejného prostoru. Židle poskytují větší flexibilitu, protože každá osoba má své vlastní sedadlo. To umožňuje lidem sedět individuálně nebo ve skupinách podle svých potřeb. Židle poskytují každému jednotlivci svůj vlastní prostor, což je v některých situacích preferované, zejména pokud lidé hledají klidný čas nebo pracují na svých zařízeních.

  


 

DETAILY


 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ LAVIČKY A ŽIDLE
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků