Benito dřevěná lavička Madrid

Značka: Benito

Lavice s nohami z tvárné litiny a středovým výztužným pásem z oceli 50 x 8 mm ošetřené ochranným procesem Ferrus, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi.

Ošetření Ferrus se skládá ze tří vrstev nanesených po otryskání všech nečistot: elektrolytické lázně, epoxidového nátěru a nátěru marteleovou polyesterovou barvou.

Sedadlo je vyrobeno ze dvou desek z tropického dřeva o rozměrech 170 x 40 mm a opěradlo z jedné desky z tropického dřeva o rozměrech 190 x 40 mm ošetřené přípravkem Lignus, který obsahuje fungicidní, insekticidní a voděodolný prostředek. Povrchová úprava v barvě mahagonu.
Šrouby jsou z nerezové oceli.

 

Dostupnost Skladem
Kód: UM330
9 750 Kč 11 797,50 Kč včetně DPH
Benito dřevěná lavička Madrid
Značka: Benito

Produktový list

Technická specifikace


 

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
UM330 2000 655 840 450

   

 
 
 
(uvedené rozměry jsou v mm)
 


KOTVENÍ

Doporučené ukotvení: pomocí rozpěrných šroubů M10 v závislosti na povrchu a projektu. 

VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ

Lavičky Benito jsou součástí městského mobiliáře a jsou vyrobeny z tropického dřeva, což zajišťuje nejen odolnost proti povětrnostním podmínkám, ale také vysokou estetickou hodnotu. Díky svému modernímu designu se tyto lavičky skvěle hodí do jakéhokoliv prostředí. 

Umístění laviček Benito ve městě může mít mnoho pozitivních dopadů. Kromě toho, že nabízejí pohodlné a relaxační posezení pro obyvatele města, také přispívají k rozvoji města jako takového. Městské prostory s dobře umístěnými lavičkami mohou být místem pro setkávání se lidmi, ke konverzaci a ke společenské interakci. Toto všechno může přinést kulturu do městského prostředí a pomoci vytvořit silnější komunitu.

Výhody umístění laviček ve městě jsou také v tom, že přináší služby pro obyvatele. Lidé si mohou odpočinout, posedět si a vychutnat si okolní prostředí, ať už jde o krásné parky nebo ulice s množstvím obchodů a restaurací. Tímto způsobem se lavičky stávají součástí městského života a poskytují obyvatelům potřebný prostor ke spokojenému a zdravému životnímu stylu.

 


  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ LAVIČKY A ŽIDLE
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků