Benito dlouhá litinová lavička Neo Barcino

Značka: Benito

Jednoduchá a elegantní dlouhá městská lavička Neobarcino je jedním z nejoblíbenějších produktů řady městského mobiliáře BENITO URBAN. 
ORIGINÁL SE DODÁVÁ SE TŘEMI VRSTVAMI NÁTĚRU A SPECIÁLNÍ OCHRANNOU ÚPRAVOU PROTI KOROZI.

Lavička s nohami je z tvárné litiny ošetřenými ochranným procesem Ferrus, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Ošetření Ferrus se skládá ze tří vrstev nanesených po otryskání všech nečistot: elektrolytické lázně, epoxidového nátěru a nátěru martele šedou polyesterovou barvou.
Šest desek z tropického dřeva je ošetřeno přípravkem Lignus, fungicidem, insekticidem a voděodolným prostředkem. Šrouby jsou z nerezové oceli. 

Delší lavičky poskytují větší kapacitu pro sedící osoby, což je obzvláště užitečné na rušných veřejných místech, jako jsou parky, náměstí nebo zastávky veřejné dopravy.

    

Dostupnost Skladem
Kód: UM304NL
23 990 Kč 29 027,90 Kč včetně DPH
Benito dlouhá litinová lavička Neo Barcino
Značka: Benito

Produktový list

Technická specifikace


 

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
UM304NL 3000 710 835 460

   

 
 
 
(uvedené rozměry jsou v mm)
 


KOTVENÍ

Doporučené kotvení: Pomocí dilatačních šroubů podle povrchu a projektu.


 

VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ

Lavičky Benito Neo Barcino jsou součástí městského mobiliáře a jsou vyrobeny z kvalitní litiny a tropického dřeva, což zajišťuje nejen odolnost proti povětrnostním podmínkám, ale také vysokou estetickou hodnotu. Díky svému modernímu designu se tyto lavičky skvěle hodí do jakéhokoliv prostředí. 

Delší lavičky poskytují větší kapacitu pro sedící osoby, což je obzvláště užitečné na rušných veřejných místech, jako jsou parky, náměstí nebo zastávky veřejné dopravy.

Ale nejen to - umístění laviček Benito Neo Barcino ve městě může mít mnoho pozitivních dopadů. Kromě toho, že nabízejí pohodlné a relaxační posezení pro obyvatele města, také přispívají k rozvoji města jako takového. Městské prostory s dobře umístěnými lavičkami mohou být místem pro setkávání se lidmi, ke konverzaci a ke společenské interakci. Toto všechno může přinést kulturu do městského prostředí a pomoci vytvořit silnější komunitu.

Výhody umístění laviček ve městě jsou také v tom, že přináší služby pro obyvatele. Lidé si mohou odpočinout, posedět si a vychutnat si okolní prostředí, ať už jde o krásné parky nebo ulice s množstvím obchodů a restaurací. Tímto způsobem se lavičky stávají součástí městského života a poskytují obyvatelům potřebný prostor ke spokojenému a zdravému životnímu stylu.

Vyzkoušejte lavičky Benito Neo Barcino v městském prostředí a uvidíte, jak mohou pomoci při rozvoji města a kvalitě života jeho obyvatel.

  


 

DETAILY


 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ LAVIČKY A ŽIDLE
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků