Venkovní odpadkový koš BENITO Minsk-O 65 litrů

Značka: Benito

Venkovní odpadkový koš z pozinkované a lakované oceli BENITO Minsk Linea Crema. Odpadkový koš s výklopným rámovým systémem pro pytle na odpadky. Nohy z tvárné litiny.

Epoxidový nátěr a polyesterová prášková barva ve dvou barvách - kovářsky černé nohy a šedý buben. Nohy s dvojitou antikorozní úpravou lakovanou v peci.

Doporučené ukotvení: Trojúhelníková kotevní základna s otvory pro upevnění k podlaze pomocí 3 šroubů M8, které nejsou součástí dodávky.

Sestava s lavičkou Minsk

Dostupnost Skladem
Kód: PA612O
6 290 Kč 7 610,90 Kč včetně DPH
Venkovní odpadkový koš BENITO Minsk-O 65 litrů
Značka: Benito

Designový odpadkový koš do veřejných prostor o objemu 65 litrů. Ideální do sestavy k litinovým lavičkám Minsk

 ROZMĚRY odpadkového koše Minsk 65 l

 

 

Ref. A H H1
PA612 450 900 550KOTVENÍ

Doporučené ukotvení: Pomocí čtyř rozpěrných šroubů M8 podle povrchu a projektu.


 
 

 
Venkovní odpadkové koše Benito Minsk o objemu 65 litrů jsou ideálním řešením pro veřejné prostory, kde je potřeba efektivně a esteticky zpracovat odpad. Vhodné umístění venkovních odpadkových košů ve veřejných prostorech:
  1. Náměstí a parky: Umístění odpadkových košů Benito Minsk na náměstích a v parcích je zásadní pro udržování čistoty těchto oblíbených míst. Rozmístění košů v strategických oblastech umožní návštěvníkům snadný přístup k jejich použití a zároveň minimalizuje riziko vzniku nepořádku.

  2. Chodníky a pěší zóny: Venkovní odpadkové koše by měly být rozmístěny v pravidelných intervalech podél chodníků a pěších zón. Tím se zajišťuje, že lidé budou mít vždy k dispozici vhodné místo pro likvidaci odpadu během svých procházek nebo nákupů. Umístění košů poblíž vchodů do obchodů, kaváren a restaurací je také výhodné, aby se minimalizovalo odhazování odpadků na zem.

  3. Sportovní a rekreační areály: Veřejné prostory, jako jsou sportovní hřiště, pláže nebo venkovní cvičební zóny, by měly být vybaveny odpadkovými koši Benito Minsk. Tím se zajišťuje, že sportovci, rekreační nadšenci a návštěvníci těchto prostor budou mít možnost odpad likvidovat okamžitě a odpovídajícím způsobem.

  4. Zastávky veřejné dopravy: Vzhledem k tomu, že zastávky veřejné dopravy jsou často frekventovanými místy, umístění odpadkových košů poblíž nich je zásadní pro udržování čistoty a příjemného prostředí pro cestující. Koše by měly být umístěny ve snadno dostupné vzdálenosti od čekacích prostorů a zastávek, aby byly vhodně přístupné.

  5. Turistické atrakce: Pokud jsou veřejné prostory populárními turistickými destinacemi, je důležité zajistit dostatek odpadkových košů v blízkosti turisticky frekventovaných oblastí, jako jsou historické památky, vyhlídky nebo atrakce.Společnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků