Venkovní odpadkový koš Benito GEA z recyklovaného plastu

Značka: Benito

 GEA, odpadkový koš vyrobený z odpadu vhozeného do koše

Tento venkovní odpadkový koš patří do kolekce pouličního mobiliáře s udržitelným designem. Je celý vyroben z recyklovaných plastů, získaných z post-spotřebního plastu. Atraktivní design a vysoká funkčnost.


Odolný vůči UV záření, vodě a špatným povětrnostním podmínkám. Díky svým vlastnostem se koš GEA přizpůsobí všem typům veřejných prostranství.

Vnitřní koš s výklopným kroužkem pro upevnění sáčku.

 

Gea, koš navržený pro udržitelnější budoucnost... 


Dostupnost Skladem
Kód: PA663
5 940 Kč 7 187,40 Kč včetně DPH
Venkovní odpadkový koš Benito GEA z recyklovaného plastu
Značka: Benito

 

 

 

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
PA663 440 430 825 510KOTVENÍ

Doporučené ukotvení: pomocí tří rozpěrných šroubů M8.

 
 

Venkovní odpadkové koše vyrobené z recyklovaného plastu mají několik výhod oproti košům vyráběným z jiných materiálů, jako jsou kovy nebo dřevo. 

  1. Ekologie: Vyrobení koše z recyklovaného plastu snižuje množství odpadu, který by jinak skončil na skládkách. To pomáhá snižovat znečištění životního prostředí a podporuje udržitelné využívání zdrojů.

  2. Odolnost: Koše z recyklovaného plastu jsou obvykle velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám, jako jsou déšť, sníh a slunce. Plastový materiál nekoroduje, nehnije a nevyžaduje častou údržbu.

  3. Snadná údržba: Odpadkové koše z recyklovaného plastu lze snadno čistit a udržovat. Stačí je umýt vodou a mýdlem, aby zůstaly čisté a hygienické.

  4. Dlouhá životnost: Díky odolnosti plastových materiálů mají odpadkové koše z recyklovaného plastu dlouhou životnost. To znamená, že se nebudou často muset nahrazovat a nebudou zbytečně přispívat k množství odpadu.

  5. Nízká cena: Výroba koše z recyklovaného plastu může být levnější než výroba koše z jiných materiálů, jako jsou kovy nebo dřevo. To znamená, že jsou cenově dostupné pro různé organizace a mohou být instalovány v široké škále míst, jako jsou parky, ulice a další veřejná místa.

Celkově lze tedy říci, že venkovní odpadkové koše vyrobené z recyklovaného plastu jsou ekologické, odolné, snadno udržovatelné, mají dlouhou životnost a jsou cenově dostupné. Tyto výhody činí z recyklovaného plastu skvělý materiál pro výrobu venkovních odpadkových košů.

 
 

 

 

 Společnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků