Poloautomatický výsuvný sloupek - Teleskop SemiAutomatic 114

Značka: Benito

Vysouvací sloupek určený pro kontrolu přístupu na veřejnou komunikaci, na parkoviště, příjezdy k firem apod. Píst z matné nerezové oceli AISI-304, Ø220 x výška 500 mm. Horní víko, základna, upevnění a šrouby z nerezové oceli.

Automatické zvedání a ruční spouštění výsuvného sloupu. Automatické zamykání v obou polohách, odemykání pomocí trojúhelníkového klíče DIN3223.

 

Poloautomatické výsuvné sloupky značky BENITO jsou zařízení používané v dopravě a řízení přístupu. Tyto sloupky mají za úkol regulovat přístup vozidel na určitá místa, jako jsou parkoviště, rezidenční oblasti, firemní areály nebo veřejné prostory.

Jak fungují poloautomatické výsuvné sloupky? Fungují na základě mechanického systému, který umožňuje automatické vysunutí (pomocí plynového pístu) a zasunutí sloupku do země pomocí mechanického sešlápnutí. Tyto sloupky jsou určeny pro místa, kde je třeba umožnit vjezd několikrát za den.

Pro častější frekvenci vjezdů jsou vhodné elektrohydrauhlické (automatické) sloupky BENITO.

Dostupnost Skladem
Kód: H1144
28 090 Kč 33 988,90 Kč včetně DPH
Poloautomatický výsuvný sloupek - Teleskop SemiAutomatic 114
Značka: Benito

Sloupek se zasouvá pomocí ruky nebo nohy. Vysouvací mechanismus automatický pomocí plynového pístu.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝSUVNÉ SLOUPY
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků