Oddělovací retardér jízdních pruhů a cyklopruhů

Značka: Benito

Oddělovač cyklistických pruhů ze 100% recyklované PVC štěpky, získané z izolace již použitých elektrických kabelů (POST CONSUMPTION).

Povrchová úprava reflexní barvou na bázi reflexních mikrokuliček.

 

 

Oddělovací retardér cyklopruhů je určen pro oddělení cyklistického pruhu od ostatních pruhů na silnici a zlepšení bezpečnosti cyklistů. Jeho použití zahrnuje následující kroky:

  1. Výběr vhodného místa pro instalaci retardéru - mělo by být umístěno na místech, kde se cyklopruh kříží s ostatními pruhy na silnici, například na křižovatkách nebo na místech, kde cyklopruh zpomaluje až zastavuje.

  2. Příprava místa pro instalaci - místo pro instalaci by mělo být očištěno od nečistot a překážek, aby instalace byla co nejbezpečnější pro cyklisty.

  3. Instalace retardéru - retardér se instaluje na příslušném místě pomocí šroubů nebo kotvících prvků a je připevněn na silnici. Zpravidla se jedná o gumový nebo plastový profil, který je umístěn přímo na silnici a přizpůsoben cyklistické rychlosti.

  4. Signalizace a označení - retardér by měl být vyznačen dostatečnou signalizací, aby byl pro řidiče a cyklisty viditelný. Pokud je to vhodné, mohou být také vyznačeny samostatné pruhy pro cyklisty.

  5. Pravidelná údržba - retardér by měl být pravidelně kontrolován a udržován v dobrém stavu, aby byla zachována jeho funkčnost a bezpečnost.

Použití oddělovacího retardéru cyklopruhů může zlepšit bezpečnost cyklistů a snížit riziko nehod. Je však důležité, aby byl instalován správně a pravidelně udržován.

Dostupnost Skladem
Kód: VBA21
800 Kč 968 Kč včetně DPH
Oddělovací retardér jízdních pruhů a cyklopruhů
Značka: Benito

ROZMĚRY

 

Ref. A B H
VBA21 820 210 130KOTVENÍ

Doporučené kotvení: Pomocí kotevních šroubů INOX A4. HIT-V-M12x150 mm - WS 9350 12x160 mm. Chemická hmoždinka. HILTI-HI-170 - Sika Anchorfix-1. Není součástí dodávky.
 
 Společnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků