Kovová lavička Benito Ecosens 180 cm

Značka: Benito

Kovová zahradní lavice Benito Ecosens je tvořena ocelovou konstrukcí z profilů 50 x 8 mm ošetřené Ferrusem.

Posezení a opěrka lavičky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů ve tvaru latí o rozměru 110 x 40 x 1800 mm. Proto je tato lavice šetrná k životnímu prostředí.

Obrovská výhoda Lavičky Econens je její "bezúdržbovost". Latě z recyklovaného plastu nepraskají, netříští se, nehnijí ani nevysychají.
Vysoká odolnost vůči špatným povětrnostním podmínkám a vlhkosti. Dlouhodobá životnost a odolnost.

 

Dostupnost Skladem
Kód: UM362K-C
13 980 Kč 16 915,80 Kč včetně DPH
Kovová lavička Benito Ecosens 180 cm
Značka: Benito

ROZMĚRY

 

 

Ref. A B H H1
UM362K-C 1800 725 845 440KOTVENÍ

Doporučené kotvení: Pomocí rozpěrných šroubů M10 podle povrchu a projektu.


 
 
 

DETAILY

 

 

 

Lavička Benito Ecosens je moderní a ekologické řešení pro vaše venkovní prostředí. Vyrobená z kvalitního recyklovaného plastu, tato lavička je nejen velmi odolná a odolná vůči povětrnostním podmínkám, ale také přispívá k ochraně životního prostředí tím, že zpracovává a zužitkovává odpadní materiály.

Design Benito Ecosens je jednoduchý a moderní, s hladkými liniemi a ergonomicky tvarovanými sedáky pro maximální pohodlí uživatelů. 

Díky svému odolnému a snadno udržovatelnému materiálu je lavička Benito Ecosens ideálním řešením pro veřejná prostranství, parky, náměstí a další venkovní prostředí. Navíc, díky svému ekologickému zázemí, může tato lavička přispět k získání certifikací pro udržitelnost a environmentální odpovědnost.

Celkově vzato, lavička Benito Ecosens je moderní, odolná a ekologická volba pro všechny, kteří hledají pohodlné a trvanlivé venkovní posezení.Společnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků