Pozinkovaný venkovní odpadkový koš BENITO Argo 50

Značka: Benito

Odpadkový koš Argo spojuje maximální funkčnost, odolnost a atraktivní design v dokonalé harmonii a představuje ideální řešení pro moderní veřejné prostory.

Jedná se o vysoce atraktivní výrobek pouličního nábytku, který vyniká skvělou odolností proti korozi a vandalismu. Jeho snadné vyprazdňování a pozinkovaný ocelový interiér z něj činí kompletní výrobek.

Zesílený koš z pozinkované oceli je ošetřený ochranným procesem Ferrus, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Argo 50 má pevnou konstrukci a trojúhelníkový kotevní podstavec s otvory pro upevnění k zemi.  Základny pro ukotvení do země a nohy tvoří jeden celek. Koš je ošetřen epoxidovým nátěrem a polyesterovou práškovou barvou. 

Dostupnost Skladem
Kód: PA693GR
3 340 Kč 4 041,40 Kč včetně DPH
Pozinkovaný venkovní odpadkový koš BENITO Argo 50
Značka: Benito
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
ROZMĚRY

 

 

Ref. A B H H1 objem
PA693GR 385 385 825 485 50 l

 

 

(uvedené rozměry jsou v mm)

 

 
KOTVENÍ

Doporučené ukotvení: montáž na podlahu pomocí tří šroubů Ø8, které nejsou součástí dodávky.


 


 
VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ
Venkovní odpadkové koše Benito jsou ideálním řešením pro veřejné prostory, kde je potřeba efektivně a esteticky zpracovat odpad. Vhodné umístění venkovních odpadkových košů ve veřejných prostorech:
  1. Náměstí a parky: Umístění odpadkových košů na náměstích a v parcích je zásadní pro udržování čistoty těchto oblíbených míst. Rozmístění košů v strategických oblastech umožní návštěvníkům snadný přístup k jejich použití a zároveň minimalizuje riziko vzniku nepořádku.

  2. Chodníky a pěší zóny: Venkovní odpadkové koše by měly být rozmístěny v pravidelných intervalech podél chodníků a pěších zón. Tím se zajišťuje, že lidé budou mít vždy k dispozici vhodné místo pro likvidaci odpadu během svých procházek nebo nákupů. Umístění košů poblíž vchodů do obchodů, kaváren a restaurací je také výhodné, aby se minimalizovalo odhazování odpadků na zem.

  3. Sportovní a rekreační areály: Veřejné prostory, jako jsou sportovní hřiště, pláže nebo venkovní cvičební zóny, by měly být vybaveny odpadkovými koši. Tím se zajišťuje, že sportovci, rekreační nadšenci a návštěvníci těchto prostor budou mít možnost odpad likvidovat okamžitě a odpovídajícím způsobem.

  4. Zastávky veřejné dopravy: Vzhledem k tomu, že zastávky veřejné dopravy jsou často frekventovanými místy, umístění odpadkových košů poblíž nich je zásadní pro udržování čistoty a příjemného prostředí pro cestující. Koše by měly být umístěny ve snadno dostupné vzdálenosti od čekacích prostorů a zastávek, aby byly vhodně přístupné.

  5. Turistické atrakce: Pokud jsou veřejné prostory populárními turistickými destinacemi, je důležité zajistit dostatek odpadkových košů v blízkosti turisticky frekventovaných oblastí, jako jsou historické památky, vyhlídky nebo atrakce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ ODPADKOVÉ KOŠE
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků