Benito odpadkový koš Gavarres

Značka: Benito

Odpadkový koš Gavarres spojuje maximální funkčnost, odolnost a atraktivní design v dokonalé harmonii a představuje ideální řešení pro moderní veřejné prostory.

Jedná se o vysoce atraktivní výrobek pouličního nábytku, který vyniká skvělou odolností proti korozi a vandalismu. 

Odpadkový koš z 6 mm ocelového plechu, který je v antikorozní úpravě Corten. Desky jsou z borovicového dřeva ošetřeného ve vakuovém tlakovém autoklávu třídy IV proti dřevomorce, termitům a hmyzu. Vnitřní koš je z pozinkované oceli. 


Poznámka:
Přírodní dřevo "dýchá", tj. absorbuje vlhkost a v suchém prostředí ji uvolňuje. Proto je normální, že se ve dřevě objevují praskliny. To nemá žádný vliv na jeho pevnost a trvanlivost.

Rez oceli Corten se v průběhu času vyvíjí. Proto tento materiál dříve či později zrezne v závislosti na úrovni vlhkosti a teploty.

Dostupnost Skladem
Kód: PA611
33 740 Kč 40 825,40 Kč včetně DPH
Benito odpadkový koš Gavarres
Značka: Benito

Produktový list

Technická specifikace


 

ROZMĚRY

 

 

Ref. A B H H1 objem
PA611 440 460 1000 670 110 l

   

 
 
 
(uvedené rozměry jsou v mm)
 


KOTVENÍ

Doporučené kotvení: pomocí rozpěrných šroubů v závislosti na povrchu a projektu.
 
 
 
 

 

VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ

Venkovní odpadkové koše Benito jsou ideálním řešením pro veřejné prostory, kde je potřeba efektivně a esteticky zpracovat odpad. Vhodné umístění venkovních odpadkových košů ve veřejných prostorech:
  1. Náměstí a parky: Umístění odpadkových košů na náměstích a v parcích je zásadní pro udržování čistoty těchto oblíbených míst. Rozmístění košů v strategických oblastech umožní návštěvníkům snadný přístup k jejich použití a zároveň minimalizuje riziko vzniku nepořádku.

  2. Chodníky a pěší zóny: Venkovní odpadkové koše by měly být rozmístěny v pravidelných intervalech podél chodníků a pěších zón. Tím se zajišťuje, že lidé budou mít vždy k dispozici vhodné místo pro likvidaci odpadu během svých procházek nebo nákupů. Umístění košů poblíž vchodů do obchodů, kaváren a restaurací je také výhodné, aby se minimalizovalo odhazování odpadků na zem.

  3. Sportovní a rekreační areály: Veřejné prostory, jako jsou sportovní hřiště, pláže nebo venkovní cvičební zóny, by měly být vybaveny odpadkovými koši. Tím se zajišťuje, že sportovci, rekreační nadšenci a návštěvníci těchto prostor budou mít možnost odpad likvidovat okamžitě a odpovídajícím způsobem.

  4. Zastávky veřejné dopravy: Vzhledem k tomu, že zastávky veřejné dopravy jsou často frekventovanými místy, umístění odpadkových košů poblíž nich je zásadní pro udržování čistoty a příjemného prostředí pro cestující. Koše by měly být umístěny ve snadno dostupné vzdálenosti od čekacích prostorů a zastávek, aby byly vhodně přístupné.

  5. Turistické atrakce: Pokud jsou veřejné prostory populárními turistickými destinacemi, je důležité zajistit dostatek odpadkových košů v blízkosti turisticky frekventovaných oblastí, jako jsou historické památky, vyhlídky nebo atrakce.

 

 
 
 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ ODPADKOVÉ KOŠE
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků