Benito litinová lavička Neo Barcino ReBnew

Značka: Benito

Jednoduchá a elegantní lavička Neobarcino je jedním z nejoblíbenějších produktů řady městského mobiliáře BENITO URBAN. 

Lavička má nohy z tvárné litiny ošetřenými ochranným procesem Ferrus, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Ošetření Ferrus se skládá ze tří vrstev nanesených po otryskání všech nečistot: elektrolytické lázně, epoxidového nátěru a nátěru martele šedou polyesterovou barvou.

Profily REBNEW o rozměrech 110x40x1800 mm jsou šetrné k životnímu prostředí, pochází z recyklovaného materiálu. Desky jsou bezúdržbové, netříští se, nepraskají, nehnijí ani nevysychají a jsou odolné vůči vlhkosti s rychlým schnutím.

REBNEW RECYKLOVANÝ PLAST je výjimečný materiál odolný vůči špatným povětrnostním podmínkám, olejům, kyselinám, mořské vodě i graffiti. Nedegraduje ani se netříští. Má dlouhou životnost a následně je stoprocentně recyklovatelný. 

 

Dostupnost Skladem
Kód: UM304NPRH
13 850 Kč 16 758,50 Kč včetně DPH
Benito litinová lavička Neo Barcino ReBnew
Značka: Benito

Produktový list

Technická specifikace


 

ROZMĚRY

 

 

Ref. A B H H1
UM304NPRH 1800 710 835 465

(uvedené rozměry jsou v mm)


 

KOTVENÍ

Doporučené kotvení: Pomocí rozpěrných šroubů M10 podle povrchu a projektu.


 

VYUŽÍTÍ A UMÍSTĚNÍ

Lavičky Benito Neo Barcino jsou součástí městského mobiliáře a jsou vyrobeny z kvalitní litiny a recyklovaného polymeru, což zajišťuje nejen odolnost proti povětrnostním podmínkám, ale také vysokou estetickou hodnotu. Díky svému modernímu designu se tyto lavičky skvěle hodí do jakéhokoliv prostředí - ať už jde o park, náměstí či ulici.

Ale nejen to - umístění laviček Benito Neo Barcino ve městě může mít mnoho pozitivních dopadů. Kromě toho, že nabízejí pohodlné a relaxační posezení pro obyvatele města, také přispívají k rozvoji města jako takového. Městské prostory s dobře umístěnými lavičkami mohou být místem pro setkávání se lidmi, ke konverzaci a ke společenské interakci. Toto všechno může přinést kulturu do městského prostředí a pomoci vytvořit silnější komunitu.

Výhody umístění laviček v městě jsou také v tom, že přináší služby pro obyvatele. Lidé si mohou odpočinout, posedět si a vychutnat si okolní prostředí, ať už jde o krásné parky nebo ulice s množstvím obchodů a restaurací. Tímto způsobem se lavičky stávají součástí městského života a poskytují obyvatelům potřebný prostor ke spokojenému a zdravému životnímu stylu.

Využití ekologických materiálů ve veřejném prostoru poskytuje příležitost ke vzdělávání a informování obyvatel o důležitosti udržitelnosti a recyklace.

Vyzkoušejte lavičky Benito Neo Barcino v městském prostředí a uvidíte, jak mohou pomoci při rozvoji města a kvalitě života jeho obyvatel.


  

DETAILY

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ LAVIČKY A ŽIDLE
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků