Benito lavička Vertebra R

Značka: Benito

Sedací systém skládající se z jednotlivých prvků nebo "obratlů", který umožňuje stavbu architektonických souborů. Tvar prvku "obratle" může být rovný nebo zakřivený.

Kromě funkční a geometrické flexibility je lavička vyrobena z recyklovaného plastu získaného z městského tříděného sběru, 100% recyklovaného a recyklovatelného, ekologicky šetrného materiálu, odolného vůči špatným povětrnostním podmínkám a vodě. Materiál nevyžaduje údržbu a je příjemný na dotek.

 

Dostupnost Skladem
Kód: UM322R
16 980 Kč 20 545,80 Kč včetně DPH
Benito lavička Vertebra R
Značka: Benito

Produktový list

 


 

 ROZMĚRY

 

 

Ref. A B C H H1
UM322R 1850 610 450 795 300

   

 
 
 
(uvedené rozměry jsou v mm)
 


KOTVENÍ

Doporučené ukotvení: pomocí rozpěrných šroubů M10 v závislosti na povrchu a projektu.
 
 
 


 

VÝHODY A VYUŽITÍ

Lavičky z recyklovaného plastu jsou skvělým příkladem udržitelného veřejného mobiliáře, který může mít pozitivní vliv na životní prostředí a městský design. Zde jsou některé výhody a příklady využití laviček z recyklovaného plastu ve městě:

Výhody:

 1. Udržitelnost: Použití recyklovaného plastu snižuje spotřebu nových surovin a pomáhá zamezit hromadění plastového odpadu.

 2. Zachování přírodních zdrojů: Výroba recyklovaného plastu využívá méně energie a vody než výroba plastu z nových surovin.

 3. Snížení odpadu: Vytvoření mobiliáře z recyklovaného plastu pomáhá omezit množství plastového odpadu na skládkách.

 4. Odolnost a trvanlivost: Lavičky z recyklovaného plastu mohou být odolné vůči povětrnostním vlivům, rozkladu a hmyzu. Mohou vyžadovat méně údržby než jiné materiály.

 5. Estetika: Lavičky z recyklovaného plastu mohou mít moderní design a estetický vzhled, který doplňuje městský prostor.

 6. Dostupnost: Recyklovaný plast může být snadno získán z různých zdrojů, což zajišťuje stálou dostupnost materiálu pro výrobu.

Využití:

 1. Parčíky a zahrady: Lavičky z recyklovaného plastu mohou být umístěny v parcích a zahradách, kde poskytnou pohodlné místo k odpočinku a relaxaci.

 2. Náměstí a ulice: Na náměstích a ulicích mohou být lavičky z recyklovaného plastu umístěny jako součást veřejného prostoru.

 3. Pláže a pobřeží: V blízkosti vodních ploch, jako jsou pláže a pobřeží, mohou být lavičky z recyklovaného plastu využity pro venkovní posezení.

 4. Zastávky veřejné dopravy: U zastávek autobusů, tramvají a metra mohou lavičky z recyklovaného plastu nabídnout pohodlné čekání na spoje.

 5. Cyklostezky: U cyklostezek mohou být lavičky z recyklovaného plastu využity jako místo pro odpočinek cyklistů.

 6. Ekologická zařízení: Lavičky z recyklovaného plastu mohou být umístěny u sběrných nádob na tříděný odpad nebo u ekologických stanic.

 7. Venkovní aktivity: Lavičky z recyklovaného plastu mohou být umístěny u sportovních areálů, hřišť a venkovních cvičebních ploch.

 8. Umělecké instalace: Lavičky z recyklovaného plastu mohou být součástí uměleckých projektů a instalací ve veřejném prostoru.

Celkově vzato, lavičky z recyklovaného plastu jsou udržitelným a praktickým řešením pro veřejný mobiliář ve městě. Pomáhají zlepšit estetiku městských prostor a zároveň podporují snižování negativního vlivu na životní prostředí. 


Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ LAVIČKY A ŽIDLE
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků