Piknik table Benito - dřevěný stůl s lavičkami Olea Table

Značka: Benito

Dřevěné stoly s lavicemi lze  využít k vytvoření příjemných a funkčních venkovních prostorů ve městě, které podporují komunitní interakce, zdravý životní styl a kulturu.

Dřevěný stůl je vyroben z trubek z ocelového plechu 50 x 100 mm, které jsou v antikorozní úpravě Corten.
Desky jsou z borovicového dřeva o rozměrech  210 x 50 mm ošetřeného ve vakuovém tlakovém autoklávu třídy IV proti dřevomorce, termitům a hmyzu.
Šrouby jsou z  nerezové oceli.


Poznámka:
Přírodní dřevo "dýchá", tj. absorbuje vlhkost a v suchém prostředí ji uvolňuje. Proto je normální, že se ve dřevě objevují praskliny. To nemá žádný vliv na jeho pevnost a trvanlivost.

Rez oceli Corten se v průběhu času vyvíjí. Proto tento materiál dříve či později zrezne v závislosti na úrovni vlhkosti a teploty.

Dostupnost Skladem
Kód: VM314
33 410 Kč 40 426,10 Kč včetně DPH
Piknik table Benito - dřevěný stůl s lavičkami Olea Table
Značka: Benito

Produktový list

Technická specifikace


 

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
VM314 1850 1203 910 660

   

 
 
 
(uvedené rozměry jsou v mm)
 


KOTVENÍ

Doporučené ukotvení: zapuštěný podstavec do betonu.
 
 
 
 
 

 

VÝHODY A VYUŽITÍ

Dřevěné stoly s lavičkami jsou populárním prvkem veřejného mobiliáře, který přináší do městského prostoru jak funkční, tak estetické přínosy. Díky svému modernímu designu se tyto lavičky skvěle hodí do jakéhokoliv prostředí. 

Dřevěné stoly s lavičkami mají v městském prostředí několik výhod a mohou být využity různými způsoby. Zde jsou některé z hlavních výhod a příklady využití dřevěných lavic ve městě:

  1. Veřejná zahrada: Umístění dřevěných stolů s lavicemi do veřejné zahrady nebo parku může poskytnout lidem místo k odpočinku, pikniku, čtení knihy nebo posezení s přáteli. To může přispět k vytvoření příjemného prostoru pro setkávání a relaxaci v komunitě.

  2. Městský trh: Na městském trhu mohou být dřevěné stoly s lavicemi využity k prodeji různých produktů, jako jsou potraviny, řemeslné výrobky nebo umělecké díla. Lidé si mohou sednout, ochutnat vzorky a nakoupit produkty od místních prodejců.

  3. Venkovní restaurace a kavárny: Restaurace a kavárny mohou využívat dřevěné stoly s lavicemi na svých terasách, aby nabídly hostům možnost strávit čas venku, jíst a pít na čerstvém vzduchu a užívat si venkovní atmosféru.

  4. Městské události: Dřevěné stoly s lavicemi lze využít při pořádání městských událostí, jako jsou koncerty, trhy, festivaly nebo venkovní výstavy. Poskytují místo pro občany a návštěvníky, aby si odpočinuli a užili si akci.

  5. Venkovní učebna: Ve městě lze vytvořit venkovní učebnu pro výuku a workshopy, například pro školy, umělecké kurzy nebo výcvikové programy. Dřevěné stoly a lavice umožňují studentům a účastníkům pohodlně sedět a pracovat na svých úkolech.

  6. Venkovní knihovna: Vytvoření venkovní knihovny s dřevěnými stoly a lavicemi umožňuje lidem číst knihy, studovat nebo pracovat venku. To může být obzvláště příjemné v teplých měsících.

  7. Venkovní občerstvení: Dřevěné stoly s lavicemi mohou být využity pro malé stánky s občerstvením, jako jsou stánky s párky, zmrzlinou nebo nápoji. Poskytují místo pro stravování na čerstvém vzduchu.

  8. Street Art a kultura: Výtvarníci a umělci mohou využít dřevěné stoly a lavice jako povrch pro své kreativní projekty a vytvořit venkovní galerii nebo výstavu street artu.

  9. Venkovní fitness: Dřevěné stoly a lavice mohou být součástí venkovního fitness areálu, kde lidé mohou provádět cvičení a strečink na čerstvém vzduchu.

  10. Společenské akce: Město může pořádat společenské akce, jako jsou grilovací večery, piknikové soutěže nebo rodinné dny, na kterých mohou být dřevěné stoly s lavicemi k dispozici pro veřejnost.

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PIKNIKOVÉ SETY A VENKOVNÍ STOLY
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků