Benito dřevěný přístřešek Kalahari

Značka: Benito

Dřevěné veřejné přístřešky vytvářejí esteticky příjemný a pohodlný prostor ve veřejném prostoru, který může sloužit jako místo pro odpočinek, zábavu a komunitní aktivity. Je důležité, aby byly pergoly dobře udržovány a zabezpečeny tak, aby byly bezpečné a trvanlivé pro všechny obyvatele a návštěvníky veřejného prostoru.

Pergola se sedlovou střechou o rozměrech 4000 x 4000 mm z evropské borovice oregonské (douglasky) se sloupky 90 x 90 mm, trámy 140 x 45 mm a deskami 115 x 21 mm s perem a drážkou. Pergola je v povrchové úpravě Lasur (100% přírodní rostlinný lak na bázi oleje a pryskyřice s ochranným UV nátěrem v barvě zlatého dubu).
Asfaltová střecha je v podzimní hnědé barvě.

Šrouby jsou z nerezové oceli a ocelové kotvy jsou žárově pozinkované.


Poznámka:
Přírodní dřevo "dýchá", tj. absorbuje vlhkost a v suchém prostředí ji uvolňuje. Proto je normální, že se ve dřevě objevují praskliny. To nemá žádný vliv na jeho pevnost a trvanlivost.

Dostupnost Skladem
Kód: VRP3400
144 470 Kč 174 808,70 Kč včetně DPH
Benito dřevěný přístřešek Kalahari
Značka: Benito

Produktový list

Technická specifikace


 

ROZMĚRY

 

 

Ref. A B C D H
VRP3400 4000 4000 3000 3000 2590

   

 
 
 
(uvedené rozměry jsou v mm)
 


KOTVENÍ

Individuální montážní sada.
 


 

VÝHODY A VYUŽITÍ

Dřevěná pergola ve veřejném prostoru může přinést několik výhod a mít různá využití. 

Zde je několik způsobů, jak využít dřevěnou pergolu ve veřejném prostoru:

  1. Odpočinek a relaxace: Pergoly mohou poskytovat stín a ochranu před sluncem, což umožňuje lidem odpočívat a relaxovat na lavičkách nebo židlích pod pergolou.

  2. Venkovní jídelní místo: Pergoly mohou být vybaveny stoly a židlemi, aby vytvořily venkovní jídelní místa, kde mohou lidé pohodlně jíst a piknikovat.

  3. Venkovní knihovna: Pergola může sloužit jako místo pro venkovní knihovnu nebo čtecí zónu, kde lidé mohou číst knihy a časopisy na čerstvém vzduchu.

  4. Venkovní umělecké instalace: Dřevěná pergola může být využita k vytvoření podpory pro umělecké instalace, sochy nebo umělecká díla.

  5. Venkovní akce: Pergola může být využita pro pořádání venkovních kulturních akcí, jako jsou koncerty, divadelní představení nebo workshopy.

  6. Stínění herních prostor: Pergoly mohou být umístěny nad herními zónami pro děti nebo dospělé, jako jsou šachové stoly, pingpongové stoly nebo stoly pro deskové hry.

  7. Podpora rostlin: Pergola může být zdobena kvetoucími rostlinami, jako jsou révy nebo popínavé rostliny, což přidává do prostoru estetickou hodnotu a podporuje biodiverzitu.

  8. Sociální interakce: Pergola může sloužit jako místo setkávání a sociální interakce. Lidé se mohou zastavit, povídat si a strávit čas společně pod pergolou.

  9. Rozvoj komunity: Pergoly mohou být centrem komunitních aktivit, jako jsou venkovní trhy, výstavy nebo tvořivé workshopy.

  10. Kulturní centrum: Pergola může sloužit jako venkovní kulturní centrum, kde se konají různé kulturní akce, včetně koncertů, divadelních představení a filmových projekcí.

 
 
 
 
 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PERGOLY A ZASTÁVKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků