Benito dřevěná lavička s funkcí stolu Olea

Značka: Benito

Dřevěné stoly s lavicemi lze  využít k vytvoření příjemných a funkčních venkovních prostorů ve městě, které podporují komunitní interakce, zdravý životní styl a kulturu.

Dřevěná lavice s nohami z ocelového plechu 50 x 100 mm, které jsou v antikorozní úpravě Corten.
Desky jsou z borovicového dřeva o rozměrech  210 x 50 mm ošetřeného ve vakuovém tlakovém autoklávu třídy IV proti dřevomorce, termitům a hmyzu.
Šrouby jsou z  nerezové oceli.


Poznámka:
Přírodní dřevo "dýchá", tj. absorbuje vlhkost a v suchém prostředí ji uvolňuje. Proto je normální, že se ve dřevě objevují praskliny. To nemá žádný vliv na jeho pevnost a trvanlivost.

Rez oceli Corten se v průběhu času vyvíjí. Proto tento materiál dříve či později zrezne v závislosti na úrovni vlhkosti a teploty.

Dostupnost Skladem
Kód: UM314G
13 450 Kč 16 274,50 Kč včetně DPH
Benito dřevěná lavička s funkcí stolu Olea
Značka: Benito

Produktový list

Technická specifikace


 

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
UM314G 1850 575 940 460

   

 
 
 
(uvedené rozměry jsou v mm)
 


KOTVENÍ

Doporučené ukotvení: pomocí rozpěrných šroubů M10 v závislosti na povrchu a projektu.
 
 
 


 

VÝHODY A VYUŽITÍ

Dřevěné lavičky jsou populárním prvkem veřejného mobiliáře, který přináší do městského prostoru jak funkční, tak estetické přínosy. Díky svému modernímu designu se tyto lavičky skvěle hodí do jakéhokoliv prostředí. 

Dřevěné lavičky s funkcí stolu jsou v městském prostředí velmi praktickým a užitečným prvkem veřejného mobiliáře. Kombinace posezení a stolu přináší několik výhod a různých možností využití. Zde je několik klíčových výhod a příkladů využití dřevěných laviček s funkcí stolu ve městě:

Výhody:

 1. Víceúčelovost: Lavičky s funkcí stolu umožňují lidem nejen sedět, ale také mít při sobě stůl, na kterém mohou jíst, pracovat na notebooku nebo si postavit nápoj.

 2. Efektivní využití prostoru: Dřevěné lavičky s integrovanými stoly optimalizují využití prostoru veřejných prostranství. Poskytují více funkcí na stejném místě.

 3. Sociální interakce: Lavičky s funkcí stolu podporují interakci mezi lidmi. Lidé si mohou sednout, sdílet jídlo nebo společně pracovat.

 4. Zlepšení pohodlí: Díky stolu je možné pohodlněji jíst, psát nebo pracovat venku. To může motivovat lidi trávit více času venku a veřejných prostorech.

 5. Vytváření komunitních míst: Lavičky s funkcí stolu mohou být místem, kde se místní obyvatelé mohou setkávat, sdílet zážitky a budovat komunitní vztahy.

Využití:

 1. Venkovní stolování: Lavičky s funkcí stolu jsou ideální pro venkovní stravování. Lidé si mohou na stůl položit jídlo a pohodlně se najíst venku.

 2. Práce venku: V dnešním digitálním světě může být pracování na čerstvém vzduchu velmi příjemné. Lavičky s funkcí stolu poskytují pracovní místo venku.

 3. Studium a čtení: Studenti a čtenáři si mohou na lavičce s integrovaným stolem pohodlně číst knihu, učit se nebo pracovat na školních úlohách.

 4. Setkávání a společenské události: Lavičky s funkcí stolu jsou ideálním místem pro setkávání s přáteli, pořádání pikniků nebo menších venkovních událostí.

 5. Zahrádky a kavárny: Restaurace a kavárny mohou mít venkovní posezení s lavičkami s funkcí stolu, což hostům umožní pohodlné posezení a stolování.

 6. Umělecké a vzdělávací aktivity: Lavičky s funkcí stolu mohou být umístěny v blízkosti uměleckých instalací nebo informačních tabulí, kde lidé mohou sedět a zároveň se učit a vnímat umělecká díla.

 
 
 
 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné lavičky
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků