Benito dřevěná lavice s opěrkou zad Gavarres 368 cm

Značka: Benito

Dřevěná lavice s nohami z 8mm ocelového plechu, které jsou v antikorozní úpravě Corten.
Desky jsou z borovicového dřeva o rozměrech  210 x 58 mm ošetřeného ve vakuovém tlakovém autoklávu třídy IV proti dřevomorce, termitům a hmyzu.
Šrouby jsou z  nerezové oceli.


Poznámka:
Přírodní dřevo "dýchá", tj. absorbuje vlhkost a v suchém prostředí ji uvolňuje. Proto je normální, že se ve dřevě objevují praskliny. To nemá žádný vliv na jeho pevnost a trvanlivost.

Rez oceli Corten se v průběhu času vyvíjí. Proto tento materiál dříve či později zrezne v závislosti na úrovni vlhkosti a teploty.

Delší lavičky poskytují větší kapacitu pro sedící osoby, což je obzvláště užitečné na rušných veřejných místech, jako jsou parky, náměstí nebo zastávky veřejné dopravy. 

Dostupnost Skladem
Kód: UM311RD
38 740 Kč 46 875,40 Kč včetně DPH
Benito dřevěná lavice s opěrkou zad Gavarres 368 cm
Značka: Benito

Produktový list

Technická specifikace


 

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
UM311RD 3680 440 810 500

   

 
 
 
(uvedené rozměry jsou v mm)
 


KOTVENÍ

Doporučené ukotvení: pomocí rozpěrných šroubů M10 v závislosti na povrchu a projektu.
 


 

VÝHODY A VYUŽITÍ

Dřevěné dlouhé lavice jsou populárním prvkem veřejného mobiliáře, který přináší do městského prostoru jak funkční, tak estetické přínosy. Díky svému modernímu designu se tyto lavičky skvěle hodí do jakéhokoliv prostředí. 

Delší lavičky poskytují větší kapacitu pro sedící osoby, což je obzvláště užitečné na rušných veřejných místech, jako jsou parky, náměstí nebo zastávky veřejné dopravy.

Dřevěné dlouhé lavice mají v městském prostředí několik výhod a mohou být využity různými způsoby. Zde jsou některé z hlavních výhod a příklady využití dřevěných dlouhých lavic ve městě:

Výhody:

 1. Estetika: Dřevěné lavice přinášejí do městského prostoru přírodní a teplý vzhled. Můžou zlepšit celkovou estetiku veřejných prostor a přidat do urbanistického designu příjemný prvek.

 2. Pohodlí: Dřevěné sedáky nabízejí pohodlné a přirozené posezení. Dřevo je měkké na dotek a umožňuje lidem odpočinout si a relaxovat.

 3. Oáza klidu: Dřevěné lavice mohou vytvořit místa klidu uprostřed ruchu města. Poskytují návštěvníkům a obyvatelům města prostor k úniku a relaxaci.

 4. Sociální interakce: Umístění lavic na veřejných místech podporuje sociální interakce mezi lidmi. Lidé se mohou setkávat, rozmlouvat a společně trávit čas.

 5. Venkovní posezení: Dřevěné lavice jsou skvělým způsobem, jak umožnit venkovní posezení u restaurací, kaváren a dalších podniků. To může zlepšit zážitek hostů a přilákat více zákazníků.

 6. Podpora zdraví a pohybu: Lavice jsou důležité nejen pro odpočinek, ale také pro podporu aktivního životního stylu. Lidé mohou sedět, relaxovat a zároveň sledovat dění okolo sebe.

Využití:

 1. Relaxace v parcích: Dřevěné lavice v parcích poskytují návštěvníkům místo k odpočinku, čtení knihy nebo pozorování přírody.

 2. Čekání na dopravu: U zastávek veřejné dopravy mohou být dřevěné lavice využity pro pohodlné posezení během čekání na spoj.

 3. Venkovní posezení u restaurací: Restaurace a kavárny mohou dřevěné lavice umístit venku, aby hostům nabídly možnost venkovního posezení.

 4. Setkávání na veřejných prostranstvích: Dřevěné lavice mohou sloužit jako místo, kde se lidé setkávají s přáteli, rodinou nebo kolegy.

 5. Podpora veřejných akcí: Během festivalů, trhů a kulturních událostí mohou být dřevěné lavice využity jako místa pro odpočinek a sledování dění.

 6. Pobřeží a nábřeží: Na pobřežích a nábřežích mohou být dřevěné lavice ideálním místem pro relaxaci a vychutnání si výhledu na vodu.

Celkově vzato, dřevěné dlouhé lavice jsou významným prvkem veřejného mobiliáře, který může pozitivně ovlivnit pohodlí, estetiku a sociální život v městském prostředí.

 
 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ LAVIČKY A ŽIDLE
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků