Benito betonový venkovní odpadkový koš Kube s víkem 140 l

Značka: Benito

 

Venkovní koš na odpadky je vyrobený z prefabrikovaného žulově šedého betonu s texturou. Kroužek pro upevnění plastového sáčku a víko jsou z oceli ošetřené ochranným procesem Ferrus, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi.
Betonový odpadkový koš Kube má objem 140 litrů. Je vhodný na místa v velkým pohybem lidí - centra měst, koupaliště, parky, atp.

 

Úprava Ferrus se skládá ze tří vrstev nanesených po otryskání všech nečistot: elektrolytické lázně, epoxidového nátěru a černého polyesterového nátěru se specifickými vinylovými nálepkami pro každý druh odpadu: papír, plast, sklo a bio.

 

Žulově šedý beton

 

Barevné odlišení pro tříděný odpad

Dostupnost Skladem
Kód: PA672S
15 980 Kč 19 335,80 Kč včetně DPH
Benito betonový venkovní odpadkový koš Kube s víkem 140 l
Značka: Benito
 

  

ROZMĚRY

 

Ref. A B H
PA672S 510 510 1100

 

 

(uvedené rozměry jsou v mm)

 
 
 
 
 
 


KOTVENÍ

Doporučené ukotvení: volně stojící. 
 
VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ
Venkovní odpadkové koše Benito Kube jsou ideálním řešením pro veřejné prostory, kde je potřeba efektivně a esteticky zpracovat odpad. Vhodné umístění venkovních odpadkových košů ve veřejných prostorech:
  1. Náměstí a parky: Umístění odpadkových košů na náměstích a v parcích je zásadní pro udržování čistoty těchto oblíbených míst. Rozmístění košů v strategických oblastech umožní návštěvníkům snadný přístup k jejich použití a zároveň minimalizuje riziko vzniku nepořádku.

  2. Chodníky a pěší zóny: Venkovní odpadkové koše by měly být rozmístěny v pravidelných intervalech podél chodníků a pěších zón. Tím se zajišťuje, že lidé budou mít vždy k dispozici vhodné místo pro likvidaci odpadu během svých procházek nebo nákupů. Umístění košů poblíž vchodů do obchodů, kaváren a restaurací je také výhodné, aby se minimalizovalo odhazování odpadků na zem.

  3. Sportovní a rekreační areály: Veřejné prostory, jako jsou sportovní hřiště, pláže nebo venkovní cvičební zóny, by měly být vybaveny odpadkovými koši. Tím se zajišťuje, že sportovci, rekreační nadšenci a návštěvníci těchto prostor budou mít možnost odpad likvidovat okamžitě a odpovídajícím způsobem.

  4. Zastávky veřejné dopravy: Vzhledem k tomu, že zastávky veřejné dopravy jsou často frekventovanými místy, umístění odpadkových košů poblíž nich je zásadní pro udržování čistoty a příjemného prostředí pro cestující. Koše by měly být umístěny ve snadno dostupné vzdálenosti od čekacích prostorů a zastávek, aby byly vhodně přístupné.

  5. Turistické atrakce: Pokud jsou veřejné prostory populárními turistickými destinacemi, je důležité zajistit dostatek odpadkových košů v blízkosti turisticky frekventovaných oblastí, jako jsou historické památky, vyhlídky nebo atrakce.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ ODPADKOVÉ KOŠE
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků