Benito betonové lehátko Petrus

Značka: Benito

Betonové lehátka jsou běžně používány ve městech jako součást veřejného mobiliáře a urbanistického designu.

Betonové lehátko z žulově šedého betonového prefabrikátu hrubého vzhledu může být umístěno v izolovaných prvcích nebo ve skupinách a tvořit tak ideální místo k odpočinku.

 žulově šedý beton

Dostupnost Skladem
Kód: UM359T
33 040 Kč 39 978,40 Kč včetně DPH
Benito betonové lehátko Petrus
Značka: Benito
 

  

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
UM359T 600 1610 820 645

 

 

(uvedené rozměry jsou v mm)

 

KOTVENÍ
 
Doporučené ukotvení: volně stojící. 
  
VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ
Lehátka Petrus jsou ideálním řešením pro veřejné prostory. Mohou sloužit různým účelům a být umístěny na různých místech v rámci města.
  1. Parčíky a zahrady: Betonová lehátka mohou být umístěna v parcích a zahradách jako místo, kde se lidé mohou posadit a relaxovat. To umožní návštěvníkům vychutnat si přírodu a klidně trávit čas venku.

  2. Pobřeží a vodní plochy: U mořského či říčního pobřeží mohou betonová lehátka poskytnout lidem pohodlné místo k relaxaci, pozorování vody a slunečnímu koupání.

  3. Promenády: Na promenádách a nábřežích mohou být betonová lehátka umístěna jako součást veřejného prostoru, kde lidé mohou procházet, posezení si a sledovat okolní dění.

  4. Zastávky a stanice: U zastávek veřejné dopravy, jako jsou autobusové nebo tramvajové zastávky, mohou být betonová lehátka, která cestujícím umožní pohodlnější čekání na spoj.

  5. Náměstí a ulice: Betonová lehátka mohou být umístěna na náměstích a ulicích jako příležitostná posezení pro chodce a návštěvníky města.

  6. Umělecká instalace: Designová betonová lehátka mohou sloužit také jako umělecká díla a přispět k estetice městského prostoru.

  7. Sportovní zařízení: U sportovních areálů a hřišť mohou betonová lehátka poskytovat sportovcům a divákům místo k odpočinku a sledování sportovních událostí.

  8. Zahrádky a kavárny: Betonová lehátka mohou být umístěna u kaváren, zahrádek a restaurací jako místo pro hosty, kteří si chtějí vychutnat venkovní posezení.

  9. Architektonické prvky: Betonová lehátka mohou být také součástí architektonických plánů města a sloužit k vytváření esteticky zajímavých prostor.

  10. Veřejné akce: Během festivalů, koncertů a jiných veřejných akcí mohou být betonová lehátka využita k poskytnutí místa pro návštěvníky, kteří si chtějí odpočinout.


 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Betonové lavičky a sedáky
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků