Benito betonová lavice se sedákem a opěrkou Ela Plus

Značka: Benito

Betonové lavice jsou běžně používány ve městech jako součást veřejného mobiliáře a urbanistického designu.

Lavička se sedákem a opěrkou zad Ela Plus je vyrobena z prefabrikovaného vyztuženého voděodolného leštěného žulového bílého betonu. Matná konstrukce je z nerezové oceli.
Lamely sedáku jsou z tropického dřeva o rozměrech 110 x 35 mm ošetřené přípravkem Lignus, který obsahuje fungicidní, insekticidní a voděodolný prostředek. Přírodní barevné provedení.

 

Dostupnost Skladem
Kód: UM371LP
68 900 Kč 83 369 Kč včetně DPH
Benito betonová lavice se sedákem a opěrkou Ela Plus
Značka: Benito
 

  

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
UM371LP 3000 800 870 420

 

 

(uvedené rozměry jsou v mm)

 

KOTVENÍ
 
Doporučené ukotvení: volně stojící. 
  
VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ
Betonové lavice se sedákem a opěrkou Ela Plus jsou ideálním řešením pro veřejné prostory. Mohou sloužit různým účelům a být umístěny na různých místech v rámci města.

Delší lavičky poskytují větší kapacitu pro sedící osoby, což je obzvláště užitečné na rušných veřejných místech, jako jsou parky, náměstí nebo zastávky veřejné dopravy.

Ale nejen to - umístění laviček Benito Ela Plus ve městě může mít mnoho pozitivních dopadů. Kromě toho, že nabízejí pohodlné a relaxační posezení pro obyvatele města, také přispívají k rozvoji města jako takového. Městské prostory s dobře umístěnými lavičkami mohou být místem pro setkávání se lidmi, ke konverzaci a ke společenské interakci. Toto všechno může přinést kulturu do městského prostředí a pomoci vytvořit silnější komunitu.

Výhody umístění laviček ve městě jsou také v tom, že přináší služby pro obyvatele. Lidé si mohou odpočinout, posedět si a vychutnat si okolní prostředí, ať už jde o krásné parky nebo ulice s množstvím obchodů a restaurací. Tímto způsobem se lavičky stávají součástí městského života a poskytují obyvatelům potřebný prostor ke spokojenému a zdravému životnímu stylu. 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ LAVIČKY A ŽIDLE
Záruka: 2 rokySpolečnost BENITO


Společnost Fundició Dúctil Benito byla založen v roce 1992, v roce, kdy město Barcelona hostilo olympijské hry. Byl to tak významný rok pro toto město, jeho obyvatele a mnoho dalších lidí po celém světě, že se Fundicio Ductil Benito rozhodlo pojmenovat svou první lavičku Barcino jako poctu hlavnímu městu Katalánska. Portfolio společnosti se v průběhu let postupně rozšiřovalo, až dosáhlo kompletní nabídky městského vybavení.

Globální poskytovatel v oblasti městského vybavení se 4 hlavními řady výrobků